O nas

Jesteśmy zespołem ekspertów i profesjonalistów chcących pomagać użytkownikom i posiadaczom sytemu ERP Microsoft Dynamics 365 Finance & SCM w jego najefektywniejszym wykorzystaniu.

co-hero-banner-front-image-3
co-hero-banner-back-image-3
ZAUFANIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

O sukcesie Klienta decyduje zespół

Doświadczenie i kompetencje

Nasze kompetencje rozwijaliśmy w trakcie wielu projektów, które pomogliśmy naszym Klientom doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. 

Wiedza i technologia

Lata współpracy z naszymi Klientami nauczyły nas ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań oraz podążania za szybko zmieniającymi się technologiami i metodami wytwarzania oprogramowania.  

about-us-img-1

Biuletyn informacyjny

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymać informacje o cotygodniowych ofertach specjalnych i nowych aktualizacjach naszego serwisu!

Zanim spotkaliśmy się w naszej firmie, pracowaliśmy jako konsultanci i programiści w innych firmach, w ramach innych zespołów.

Obecnie tworzymy Team o cechach, jakich brakowało nam w poprzednich zespołach:

  • Wzajemne zaufanie
  • Możliwość konstruktywnego konfliktu w zespole
  • Angażowanie się w działanie
  • Nie unikanie odpowiedzialności
  • Przywiązanie wagi do rezultatów pracy całego zespołu
Naszą siłą i przewagą jest to, że „znamy się jak łyse konie” wiemy, kto za co jest odpowiedzialny, wiemy, kto z nas zrobi dane zadanie najlepiej (tzn. szybko i dobrze). Pracujemy w jednym pokoju, biurko w biurko, więc nie trzeba organizować telekonferencji, aby ustalić kwestie ważne dla działań na projekcie. 
Taki zespół może robić wielkie rzeczy.

Andrzej Konopka

Project Manager

Pracując jako Freelancer, konsultant funkcjonalny lub programista Microsoft Dynamics, czasami nie uświadamiamy sobie jak ważne jest to, że nie możemy swoimi kompetencjami objąć całego wdrażanego obszaru – jest on po prostu zbyt obszerny. Nawet najbardziej doświadczony ekspert w pojedynkę niewiele zdziała, za to z odpowiednim zespołem może uczynić cuda – i to dosłownie. Solista, działając samemu, dojdzie tylko do określonego miejsca, a później zaczną rodzić się u niego problemy, będzie potrzebował kompetencji ekspertów z innych obszarów Dynamics.
Przekonałam się o tym wielokrotnie, dlatego teraz wiem jak ważny w tej pracy jest zespół, na którego można zawsze liczyć i mądry lider, który wyznaczy odpowiedni kierunek.

Małgorzata Pokornowska

Konsultant finansowy

NASZ ZESPÓŁ W LICZBACH

Kilka wybranych informacji

0

OSOBODNI ŚWIADCZONYCH USŁUG

0

WSPÓŁPRACUJĄCYCH PRACOWNIKÓW KLIENTÓW

0

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

Chcesz z nami pracować?

Porozmawiajmy !

Nasze certyfikaty

Nasze doświadczenie = Nasze zrealizowane projekty.
Z przyjemnością chcemy się również pochwalić otrzymanymi przez nasz zespół certyfikatami.
D365_v1

Award name